Сакура

Відпочинок із дітьми

Ми знаємо як сильно наші найменші відвідувачі люблять до нас приходити. Це зрозуміло з того, як радісно діти біжать на дитячі майданчики, як вони здивовано дивляться на коропів, коли ті підпливають зовсім близько, і як під кінець дня вони сердито тупочуть ніжкою та закочують оченята, коли їхні мами кажуть, що пора йти додому.

Ми в Сакурі знаємо, що таке щасливе дитинство!

На території працює 3 безкоштовні дитячі майданчики для дітей різного віку. Майже вся площа Заміського комплексу вкрита газоном, на якому діти дуже люблять грати. Звичайно ж найголовнішою визначною пам’яткою є японські коропи коі, яких можна годувати спеціальним кормом, його продають у Адміністраторів. 

Новинка ! Майстер-клас із приготування бургера!

Чи часто ви граєтеся зі своєю дитиною, та так, щоб Вам теж було цікаво? Приготувати разом кулінарний шедевр і разом його з’їсти? Правда прикольно?

Басейн із підігрівом

Цього сезону ми відкрили басейн із підігрівом. Він розташований внизу так званого колізею, неподалік від берега річки. Здається, басейн може позмагатися в популярності з рибками, особливо якщо врахувати пінні вечірки, які проводяться біля нього для дітей. Для дорослих біля басейну працює бар, де можна замовити прохолодні напої та закуски. 

Ресторан LES і Літня тераса

Якщо говорити про їжу для дітей, то варто згадати Ресторан LES і Літню терасу, що знаходяться на території. Там вам точно допоможуть вибрати їжу для вашої дитини, згідно з усіма вашими вимогами.

Прокрутити вгору