Сакура

Басейн

Графік Роботи: 10.00 – 20.00
У вихідні, святкові та будні дні

Перший в області басейн із підігрівом!

Нам давно вже скаржилися на відсутність басейну, і ось цього року ми вирішили покінчити з цим! Перший в області басейн із підігрівом, рестораном і баром по сусідству. Він розташований у мальовничому місці недалеко від річки. По периметру він викладений приємною на дотик плиткою, а пальми, що ростуть з боків, створюють враження, що ви нарешті поїхали в тропіки, Ваше селфі сміливо можна підписати “Я на Мальдівах”. 

Опис басейну

Глибина басейну варіюється від 130 см до 180 см. Система басейну відтворює морську воду ідеальної якості. Ми не використовуємо хімікатів під час очищення басейну, тому вода не викликає алергію ні в дітей, ні в дорослих! У вартість оренди шезлонга входить рушник і килимок. Гості з альтанок і ті, хто гуляє, можуть арендувати рушник за 50 гривень. На території для Вашої зручності є дві роздягальні, душові кабіни та туалети.

У ресторані діє спеціальне меню, а в барі можна купити освіжаючий коктейль. Можна замовити кальян. Також є альтанки на березі річки та глемпінг, які можна знімати в оренду. Ми проводимо пінні дискотеки, пул геймс і тематичні вечірки біля басейну. Проходить набір у групи аква аеробіки та йоги для дорослих і плавання для дітей.

Надувна гірка

Дитяча надувна гірка для дітей від 8 до 14 років. Дітям із вагою понад 60 кг і дорослим вхід заборонено.

Басейн, відвідування та бронювання шезлонгів

Час роботи з 10.00 до 19.00.

Басейн

Вартість оренди шезлонга у вихідні 500 грн, будні 400 грн. Для відвідування гостям з альтанок 300 грн у вихідний і 250 грн в будні на весь день, діти до 3-х років безкоштовно.

Правила поведінки, вхід з їжею заборонений в зоні басейну є гарячі закуски на території комплексу ресторан і літній майданчик. Не можна стрибати у воду з бортика, голосно кричати. Не можна кидати у воду сторонні предмети. Не можна використовувати скляну тару або посуд. У разі порушення правил гість залишає територію без пояснення причин і повернення грошей.

Ціни

У будній день:

 • 400 грн з шезлонгом, 
 • 250 грн без шезлонгу,
 • дітки до 3-х років безкоштовно,
 • з 3-10 років: 200 грн.

Вихідний день:

 • 500 грн з шезлонгом, 
 • 300 грн без шезлонгу,
 • дітки до 3-х років: безкоштовно,
 • з 3-10 років: 250 грн.

Ціна відвідування басейну гостям з альтанок:

 • 250 грн у будні на весь день,
 • 300 грн у вихідний на весь день,
 • діти до 3х років: безкоштовно,
 • оренда шезлонгу: вихідні 500 грн, будні 400 грн.

Бронювання

Бронь шезлонга або придбання денного абонемента для відпочивальників в альтанках ви можете зробити за телефоном: +380991154915.

Для дітей

Є маленький дитячий басейн глибиною 40 см, який розташований недалеко від великого басейну. За бажання можна придбати нарукавники або коло в Адміністратора басейну.

Надувна гірка

Час роботи з 12 до 17. Безкоштовно для відвідувачів басейну.

Правила поведінки:

Вхід з їжею заборонений в зоні басейну є гарячі закуски на території комплексу ресторан і літній майданчик. Не можна стрибати у воду з бортика, голосно кричати. Не можна кидати у воду сторонні предмети. Не можна використовувати скляну тару або посуд. У разі порушення правил гість залишає територію без пояснення причин і повернення грошей.

Дитяча надувна гірка для дітей від 8 до 14 років. Дітям із вагою понад 60 кг і дорослим вхід заборонено.

Прокрутити вгору