Сакура

Садовий центр "Сакура"

Час роботи:
Рослини з 9.00 до 17.00
Альтанки з 10.00 до 21.00
Ресторан з 11.00 до 22.00

Контакти:
Рослини: +380 50 320 06 51
Альтанки: +380 99 115 49 15
Ресторан: +380 95 753 14 12

 

Каталог рослин

Великий вибір рослин для Вашої ділянки. Отримайте актуальну консультацію.

У столярному цеху Ви можете замовити виготовлення виробів ручної роботи.

Про Садовий центр "Сакура"

Садовий центр “Сакура” було засновано 2007 року. Наша місія не тільки в тому, щоб повернути природі борг і відновити шматочок землі! Ми, роблячи красиві куточки, намагаємося навчати людей прекрасної краси нашої Батьківщини. Ми сподіваємося на дбайливе ставлення до нашої праці і на бажання наших гостей творити прекрасне навколо себе.

Про центр

Садовий центр “Сакура” був створений людськими руками. На цьому місці був занедбаний смітник будівельних відходів. Ми вирішили зробити з місця отруєного діями байдужих людей – маленьке екологічне диво. Спільними зусиллями команди, ми невеликими щоденними кроками йшли назустріч своїй мрії. У благоустрої кожного сантиметра землі садового центру Сакура була докладена праця величезної кількості людей, сміттєзвалище перетворилося на найкрасивіше місце міста Дніпро.

Каталог рослин

У нашому садовому центрі можна купити весь спектр декоративних рослин для відкритого ґрунту і терас. Це хвойні рослини сосни, ялиці, тиси, ялини, туї, ялівці, кедри та багато інших. Рослини представлені в розмірах від мінімальних, це здебільшого власне виробництво нашого розплідника, до великомірних імпортних ексклюзивів. Листяні рослини включають дерева і чагарники, здатні рости в нашій кліматичній зоні або в зимових садах, також різного розміру. Також є асортимент ліан, багаторічників і сезонних квітучих рослин.

Про команду

У нас найкраща команда, яка із задоволенням допоможе у виборі необхідної рослини і проконсультує з приводу подальшого догляду за нею. Усі наші поради та рекомендації обов’язково стануть вам у пригоді та допоможуть у найкоротші терміни отримати максимально можливий ріст тієї чи іншої рослини, який із кожним роком збільшуватиметься

Прокрутити вгору