Сакура

Додаткові послуги

Доставка

Доставка здійснюється по місту та області своїм автотранспортом. По Україні службами доставки або попутними автомобілями, що зазвичай дешевше і забезпечує краще збереження рослин. Вартість залежить від відстані. Для доставки крупномірів у нас є кран маніпулятор. Ми не тільки безпечно доставляємо рослини, а й допомагаємо під час їх вивантаження. Бувають випадки, коли рослини потрібно занести на терасу або веранду, або поставити на якесь визначене місце, ми обов’язково допоможемо вам з цим, головне обговорити всі подробиці заздалегідь по телефону або особисто.

Висадка

Співробітники Садового центру можуть здійснити професійну висадку придбаних у нас рослин. Вартість обговорюється додатково, залежно від складності доставки до місця, розмірів рослин і типів ґрунтів. Ми беремося за замовлення будь-якої складності та масштабу. У нас велика і досвідчена команда і багато різного обладнання. Якщо ви хочете озеленити ділянку, але у вас ще немає проєкту, ми можемо підказати ландшафтного дизайнера з огляду на всі ваші вимоги. В основному ми здійснюємо висадку по Дніпропетровській області, але якщо у Вас велике замовлення ми готові взятися за роботу і приїхати в потрібне місце!

Ось так проходить висадка рослин на практиці:

Консультації

Ми з радістю проводимо консультації в Садовому Центрі, телефоном або в групі у вайбері. Також Ви можете придбати у нас деякі засоби захисту рослин, укорінювачі, стимулятори росту та добрива, і отримати консультацію від наших спеціалістів з догляду.

Прокрутити вгору