Сакура

Про нас

Ми змінюємо світ навколо нас і надихаємо вас змінювати його разом із нами!

Ми віримо, що небайдужі люди можуть змінювати світ на краще. Усі наші покупці – наші однодумці, які створюють красу і новий світ у себе вдома. Ми вчимо їх прекрасного, а вони несуть це далі. Ми вчимо поважати природу, оберігати, відтворювати і споглядати її красу. Все що ми робимо йде від серця, тому Сакура – це Сад Любові.

Сакура - це екологічне диво!

14 років тому на місці Сакури був великий пустир, на який звозили будівельні відходи, плавили бітум і робили асфальт. Це було звалище, без дерев і води, не пристосоване для життя. Початкова ідея була розчистити невелику частину території і виставити рослини в горщиках. На це пішло півроку кропіткої роботи. Ми відкрилися і почали прибирати сміття і садити дерева. Доводилося відбійником пробивати дірки в шлаку для кожної рослини. Сталося маленьке диво. Поступово дерева розпушили шлак. Вони вижили і змінили мікроклімат. Земля з пустелі стала оазисом! Ми почали робити зразки декоративних садів різних дизайнів. За 14 років ми повністю озеленили пустир площею 4,5 гектара. Ми не брали дотацій і держава не допомагала. Маленькі щоденні зусилля дружної команди “Сакури” створили це екологічне диво.

Сакура це:

Про заходи

Наша локація завжди привертала до себе увагу організаторів. Саме відкриття Сакури вже було масштабною подією. Ведучими були Наталя Сивак і Скрябін. І хоча на той момент тільки близько 5% Сакури було облагороджено, вже тоді стало зрозуміло, що місце полюбиться відвідувачам.

Найдовша у світі ковбаска гриль

18 грудня 2011 року в Сакурі було поставлено рекорд України (і світу) непобитий досі. Спільно з фабрикою Алан було посмажено найдовшу у світі ковбаску гриль з натуральних інгредієнтів 17 метрів 40 см! Це відбувалося на шоу, де в битві за кулінарні шедеври зібралися всі ЗМІ Дніпропетровської області. Вони поділилися на команди і змагалися в приготуванні делікатесів гриль.

Перший масштабний захід, який теж проводили спільно зі студією стильних свят 25 година був “Сакура ШОУ”. Це перше в Україні змагання ландшафтних дизайнерів. Найкращим професіоналам дали однакові шматочки землі і вони за тиждень створили зразки дизайнів різних стилів довівши, що для прекрасного немає перешкод! 

Вишенькою на торті було свято з виступом співаків - лауреатів Нової хвилі!

Перше Шоу пройшло так добре, що вже навесні проводилася друга частина.

Потім, першими в Дніпрі був проведений фестиваль вуличної їжі “Страва на траві” з рекордною кількістю гостей 2500!

Незабаром фестивалі увійшли в традицію і були проведені міські пікніки, які відвідували до 4500 гостей на день.

Дитячі фестивалі Family Fest і Kindoland особливо сподобалися нашим найменшим гостям.

Звичайно ж, не обійшлося і без слов’янських свят: масляної, трійці та слов’янського фестивалю Кукумявка.

Ви ніколи не повірите, але на не облагородженій території Сакури теж проводилися заходи.

Драйв Фест це перше в Дніпрі Джип-тріал змагання. На якому різні машини змагалися в проходженні траси розташованої на сильно пересіченій місцевості і розділеної на залікові секції. Мета змагання проходження траси, через позначені на трасі курсовими воротами за мінімальний час, не перевищуючи відведений час. Учасники повинні пройти всі ворота в певній черговості, за порушення або знесення воріт, призначається штрафні очки або дискваліфікація.

Також проводився 3Д тур зі стрільби з лука.

Тут важливо згадати, що перший у Дніпрі клуб зі стрільби з лука Target Club розташовувався саме в Сакурі, тож всілякі змагання зі стрільби для Сакури – не рідкість. Тепер інструктори цієї команди є багаторазовими чемпіонами світу зі стрільби з лука. 

Крім цього в Сакурі проводилися Дні незалежності Ізраїлю та Азербайджану, численні корпоративи, весілля і фуршети, урочисті розписи, випускні, дні народження та багато іншого!  Ми готові одночасно нагодувати до 650 осіб!

У нас також є низка відео для чайників про ландшафтний дизайн, інтерв’ю з працівниками сакури про каскад водоспадів, сонячні батареї та рулонний газон.

За час існування Сакура внесла чималий внесок у культурний розвиток Дніпра та України. Ми не зупиняємося на досягнутому і чекаємо всіх у гості!

Прокрутити вгору